Çarşamba, Ağustos 22

Ey başbakan, beni de kovabilirsiniz!

İlk etapta Damdaki Mizahçı 'nın bugün tarihli harika yazı konusunu Beyn'den öğrendim. Ve bu haklı başkaldırıya katılmaya karar verdim.

Yayılmasını fazlasıyla istediğim bu cevap niteliğinde olan yazıdan bir alıntı aşağıdadır.


"Benim gibi başka insanlar da çıksın ve “BENİ DE KOVUN, EY BAŞBAKAN” desin diye yazdım bu yazıyı… Bekir Coşkun'un bu ülkede yaşadığı o korkunç yalnızlığın ortağı olduğum için yazdım bu yazıyı… Bakalım bu sesime eklenen yeni sesler çıkacak mı?.. Birbirini hep yanlış anlayan bir toplum olduğumuz için bakın bu sözlerim yanlış anlaşılmasın, birileri kovacağı için gideceğimiz yok bu ülkeden. Sadece durumun vahametine dikkat çekmektir derdimiz. Gelinen vaziyet o kadar vahimdir ki, bu sadece ülke boşluğuna atılmış insani bir çığlıktır… Benim ki belki de kovulacak insan sayısını ortaya çıkarmak, şu ülkede kaç kişiyiz kovulması gereken, onu bir görebilmek… Gerisi kovmayı düşünenlere kalmış… Bilmem anlatabildim mi?.."

Bu free mim dalgasına katılmasını istediğim kişiler ise;

Burak Doğan, Eda Suner, Fatih Dikici ve Deli BarbarOS 'tur.

ps: Katılmak mecburi değildir. Biz katılmayanı ülkeden kovmuyoruz.

Blog Böceği


Çevremde 1-2 kişi dışında blog dünyasyla ilgilenen kimse yok. Bu aslında inanılmaz zor bir durum yeni bir blogger için. Kodlarla uğraşmak bana zevk verse de çoğunlukla işin içinden çıkamıyorum. Saatlerimi bir çok blog ve web tasarım sitesi okuyarak geçiriyorum. Bunlaran birini benim gibi yeni başlayanlar ve yahut başlayacak olanlara şiddetle tavsiye ediyorum.

Buradan karıştırabilirsiniz. Çekinmeyin!